24 Mayıs Cumartesi · 19:30
Kuponperest analizi
ESP%35Beraberlik%28LPA%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven52/100Orta riskModel uyumu 58%
Neden?
- Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,12
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, UD Las Palmas 1507.
- RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1507).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,12, UD Las Palmas 1,26).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,12, UD Las Palmas 1,26).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,56 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).