KuponperestV2
18 Mart Cumartesi · 18:30

Kuponperest analizi

RES%31Beraberlik%34RCE%34

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%88
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,69 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 0,81, RC Celta de Vigo 0,88).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,81

Beklenen gol (dep.)

0,88

Toplam beklenen gol

1,69

En olası skor

0-0

%19

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, RC Celta de Vigo 1624.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1624).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,69 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 0,81, RC Celta de Vigo 0,88).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %26'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven47/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,69 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 0,81, RC Celta de Vigo 0,88).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven45/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Espanyol de Barcelona — RC Celta de Vigo · Kuponperest