KuponperestV2
17 Ağustos Pazar · 21:30

Kuponperest analizi

RES%21Beraberlik%22CAT%57

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,05

Beklenen gol (dep.)

1,82

Toplam beklenen gol

2,86

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Club Atlético de Madrid 1792.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1792).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,05, Club Atlético de Madrid 1,82).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,05, Club Atlético de Madrid 1,82).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RCD Espanyol de Barcelona — Club Atlético de Madrid · Kuponperest