KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 16:00
RCD Espanyol de Barcelona
0-0Maç sonucu · İY 0-0
CA Osasuna

Kuponperest analizi

ESP%41Beraberlik%27OSA%32

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,65, CA Osasuna 1,33).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,65

Beklenen gol (dep.)

1,33

Toplam beklenen gol

2,97

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, CA Osasuna 1548.
  • RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1548).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,65, CA Osasuna 1,33).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,65, CA Osasuna 1,33).
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).