8 Nisan Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
RES%34Beraberlik%29ACL%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven64/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,23
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
2,42
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Athletic Club 1632.
- RCD Espanyol de Barcelona iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1632).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,23, Athletic Club 1,19).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (RCD Espanyol de Barcelona 1,23, Athletic Club 1,19).
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).