KuponperestV2
22 Eylül Cumartesi · 20:00
RC Strasbourg
3-1Maç sonucu · İY 0-1
Amiens

Kuponperest analizi

RST%50Beraberlik%29AMI%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven60/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Amiens 1620.
  • RC Strasbourg iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,67

Beklenen gol (dep.)

0,98

Toplam beklenen gol

2,64

En olası skor

1-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Amiens 1620.
  • RC Strasbourg iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, RC Strasbourg 1620.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,67, Amiens 0,98).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg 1,67, Amiens 0,98).
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • RC Strasbourg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
RC Strasbourg — Amiens · Kuponperest