13 Nisan Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
RST%53Beraberlik%24SDE%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven67/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Stade de Reims 1527.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,63
Beklenen gol (dep.)
1,05
Toplam beklenen gol
2,68
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Stade de Reims 1527.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1527).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,63, Stade de Reims 1,05).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,63, Stade de Reims 1,05).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).