6 Ekim Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
RC %36Beraberlik%21RCL%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%57
Güven60/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,96.
- Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,76
Beklenen gol (dep.)
1,96
Toplam beklenen gol
3,72
En olası skor
1-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Racing Club de Lens 1743.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1743).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,96).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,76, Racing Club de Lens 1,96).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).