3 Mayıs Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
RST%28Beraberlik%19PSA%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%69
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,43.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,69
Beklenen gol (dep.)
2,43
Toplam beklenen gol
4,11
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Paris Saint-Germain 1884.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1884).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven69/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,69, Paris Saint-Germain 2,43).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,51 gol attı, 1,28 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven69/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 1,69, Paris Saint-Germain 2,43).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,51 gol attı, 1,28 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven68/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).