12 Nisan Cumartesi · 21:05
Kuponperest analizi
RST%55Beraberlik%22ONI%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven67/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, OGC Nice 1616.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,09
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
3,27
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, OGC Nice 1616.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1682 — 1616).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, RC Strasbourg Alsace 1682.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,09, OGC Nice 1,18).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,09, OGC Nice 1,18).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).