6 Ekim Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RST%60Beraberlik%21NAN%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Nantes 1500.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,07
Beklenen gol (dep.)
1,05
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Nantes 1500.
- RC Strasbourg Alsace iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1500).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, RC Strasbourg Alsace 1666.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Strasbourg Alsace 2,07, Nantes 1,05).
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).