10 Ocak Pazar · 03:00
Kuponperest analizi
DEP%49Beraberlik%27RAY%25
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%81
Güven60/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (RC Deportivo La Coruña 1,90, Rayo Vallecano de Madrid 1,03).
- RC Deportivo La Coruña son 11 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,30 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,90
Beklenen gol (dep.)
1,03
Toplam beklenen gol
2,93
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven34/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Deportivo La Coruña 1625, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- RC Deportivo La Coruña iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1634).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RC Deportivo La Coruña 1625.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (RC Deportivo La Coruña 1,90, Rayo Vallecano de Madrid 1,03).
- RC Deportivo La Coruña son 11 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,30 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (RC Deportivo La Coruña 1,90, Rayo Vallecano de Madrid 1,03).
- RC Deportivo La Coruña son 11 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,30 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- RC Deportivo La Coruña son maçlarının %64'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven42/100Yüksek risk
- RC Deportivo La Coruña son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).