KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 18:30
RC Celta
3-2Maç sonucu · İY 0-2
Villarreal

Kuponperest analizi

RCE%39Beraberlik%29VIL%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%61
Güven51/100Yüksek riskModel uyumu 62%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, RC Celta 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,11

Toplam beklenen gol

2,63

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Villarreal 1716.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1716).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, RC Celta 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,51, Villarreal 1,11).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,51, Villarreal 1,11).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta — Villarreal · Kuponperest