24 Ağustos Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
RCE%40Beraberlik%29VAL%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%60
Güven58/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Valencia 1599, RC Celta 1620.
- Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,40
Beklenen gol (dep.)
1,12
Toplam beklenen gol
2,52
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Valencia 1599.
- RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1599).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1599, RC Celta 1620.
- Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,40, Valencia 1,12).
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,08 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,40, Valencia 1,12).
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,08 gol attı, 1,68 gol yedi.
- RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).