KuponperestV2
21 Nisan Cumartesi · 16:15
RC Celta
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Valencia

Kuponperest analizi

RCE%38Beraberlik%30VAL%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven60/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Valencia 1599, RC Celta 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,43

Beklenen gol (dep.)

1,20

Toplam beklenen gol

2,63

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Valencia 1599.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1599).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1599, RC Celta 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,43, Valencia 1,20).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,43, Valencia 1,20).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta — Valencia · Kuponperest