18 Mayıs Cumartesi · 20:45
Kuponperest analizi
RCE%54Beraberlik%26RVA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven54/100Orta riskModel uyumu 61%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Rayo Vallecano 1620.
- RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,22
Beklenen gol (dep.)
0,98
Toplam beklenen gol
3,20
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven27/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Rayo Vallecano 1620.
- RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, RC Celta 1620.
- Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,22, Rayo Vallecano 0,98).
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 2,22, Rayo Vallecano 0,98).
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).