1 Mart Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RCE%47Beraberlik%28UAL%25
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%60
Güven57/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,82, UD Almería 1,30).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,82
Beklenen gol (dep.)
1,30
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, UD Almería 1620.
- RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1620).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, RC Celta de Vigo 1624.
- UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,82, UD Almería 1,30).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,82, UD Almería 1,30).
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).