KuponperestV2
15 Eylül Pazar · 15:00
RC Celta de Vigo
3-1Maç sonucu · İY 2-0
Real Valladolid

Kuponperest analizi

CEL%68Beraberlik%20VDD%12

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%51
Güven68/100Orta riskModel uyumu 99%

Neden?

  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 2,71.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,71

Beklenen gol (dep.)

1,08

Toplam beklenen gol

3,78

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Valladolid 1378.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1378).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven81/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,71, Real Valladolid 1,08).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,71, Real Valladolid 1,08).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven66/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).