KuponperestV2
21 Aralık Cumartesi · 16:15

Kuponperest analizi

RCE%43Beraberlik%25RSO%32

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%68
Güven58/100Orta riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,00, Real Sociedad de Fútbol 1,58).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,00

Beklenen gol (dep.)

1,58

Toplam beklenen gol

3,58

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1636).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,00, Real Sociedad de Fútbol 1,58).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,00, Real Sociedad de Fútbol 1,58).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven60/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest