KuponperestV2
31 Mart Pazar · 14:00

Kuponperest analizi

RCE%50Beraberlik%24RVA%25

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%83
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,03, Rayo Vallecano de Madrid 1,15).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,03

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

3,18

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1634).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, RC Celta de Vigo 1624.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,03, Rayo Vallecano de Madrid 1,15).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 2,03, Rayo Vallecano de Madrid 1,15).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest