KuponperestV2
17 Ağustos Pazar · 17:00
RC Celta de Vigo
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Getafe

Kuponperest analizi

RCE%57Beraberlik%25GET%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • RC Celta de Vigo kalesini maçların %33'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,57 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Beklenen gol (ev)

1,69

Beklenen gol (dep.)

0,57

Toplam beklenen gol

2,26

En olası skor

1-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Getafe 1580.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1580).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1580, RC Celta de Vigo 1624.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,69, Getafe 0,57).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,69, Getafe 0,57).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — Getafe · Kuponperest