24 Ağustos Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
RLE%77Beraberlik%13VBO%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%77
Güven60/100Orta riskModel uyumu 61%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, VfL Bochum 1848 1488.
- RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
3,17
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
4,03
En olası skor
3-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, VfL Bochum 1848 1488.
- RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1488).
- Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, RB Leipzig 1736.
- VfL Bochum 1848 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, VfL Bochum 1848 0,85).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,06 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,17, VfL Bochum 1848 0,85).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,06 gol yedi.
- RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- RB Leipzig son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).