2 Aralık Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
RLE%57Beraberlik%19BMÖ%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%89
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- RB Leipzig için beklenen gol: 2,13.
- İç sahada maç başına 2,76 gol üretiyor.
- Bor. Mönchengladbach deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,13
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
3,22
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1717, Bor. Mönchengladbach 1620.
- RB Leipzig iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,76 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, RB Leipzig 1717.
- Bor. Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,13, Bor. Mönchengladbach 1,10).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 2,13, Bor. Mönchengladbach 1,10).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
- RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- RB Leipzig son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).