23 Şubat Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
RLE%77Beraberlik%131FC%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%65
Güven66/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- RB Leipzig için beklenen gol: 3,34.
- İç sahada maç başına 2,88 gol üretiyor.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,34
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
4,29
En olası skor
3-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- RB Leipzig iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
- Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1487).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, RB Leipzig 1736.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,29 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,34, 1. FC Heidenheim 1846 0,95).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,29 beklenen gol hesaplıyor (RB Leipzig 3,34, 1. FC Heidenheim 1846 0,95).
- RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- RB Leipzig son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- RB Leipzig son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,29 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).