KuponperestV2
11 Kasım Pazar · 18:30
Rayo Vallecano
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Villarreal

Kuponperest analizi

RVA%38Beraberlik%27VIL%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven55/100Orta riskModel uyumu 73%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Rayo Vallecano 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,31

Beklenen gol (dep.)

1,09

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Villarreal 1716.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1716).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Rayo Vallecano 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,31, Villarreal 1,09).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,31, Villarreal 1,09).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano — Villarreal · Kuponperest