19 Ağustos Pazar · 20:15
Kuponperest analizi
RVA%38Beraberlik%26SEV%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven57/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Rayo Vallecano 1620.
- Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,53
Beklenen gol (dep.)
1,40
Toplam beklenen gol
2,92
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Sevilla 1597.
- Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Rayo Vallecano 1620.
- Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,53, Sevilla 1,40).
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,53, Sevilla 1,40).
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).