30 Kasım Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RVA%50Beraberlik%29SEI%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven55/100Orta riskModel uyumu 72%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, SD Eibar 1620.
- Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,60
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,42
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, SD Eibar 1620.
- Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Rayo Vallecano 1620.
- SD Eibar deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,60, SD Eibar 0,82).
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,60, SD Eibar 0,82).
- Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
- SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
- Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven44/100Yüksek risk
- Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- SD Eibar son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).