KuponperestV2
1 Mart Cuma · 21:00
Rayo Vallecano
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Girona

Kuponperest analizi

RVA%39Beraberlik%31GIR%30

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%82
Güven63/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,15, Girona 0,97).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,15

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,13

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Girona 1565.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1565).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Rayo Vallecano 1620.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,15, Girona 0,97).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,15, Girona 0,97).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano — Girona · Kuponperest