KuponperestV2
19 Aralık Salı · 19:00
Rayo Vallecano de Madrid
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Valencia

Kuponperest analizi

RVA%42Beraberlik%27VAL%31

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%76
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,37, Valencia 1,14).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,37

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

2,51

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Valencia 1604.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1604).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,37, Valencia 1,14).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,37, Valencia 1,14).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — Valencia · Kuponperest