7 Şubat Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
RVA%74Beraberlik%16RVA%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%59
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 3,03.
- İç sahada maç başına 1,75 gol üretiyor.
- Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,03
Beklenen gol (dep.)
0,99
Toplam beklenen gol
4,02
En olası skor
3-0
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Valladolid 1378.
- Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1378).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven78/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 3,03, Real Valladolid 0,99).
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 3,03, Real Valladolid 0,99).
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven68/100Orta risk
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).