KuponperestV2
9 Kasım Pazar · 16:15

Kuponperest analizi

RVA%34Beraberlik%25RMA%41

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven52/100Orta riskModel uyumu 48%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,25

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Madrid 1892.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1892).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,25, Real Madrid 1,15).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,25, Real Madrid 1,15).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,01 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — Real Madrid · Kuponperest