KuponperestV2
15 Mayıs Perşembe · 19:00

Kuponperest analizi

RVA%43Beraberlik%25RBE%31

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%79
Güven67/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,17).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,69

Beklenen gol (dep.)

1,17

Toplam beklenen gol

2,86

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Betis Balompié 1729.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1729).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,17).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,69, Real Betis Balompié 1,17).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven55/100Orta risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — Real Betis Balompié · Kuponperest