KuponperestV2
2 Mayıs Cuma · 21:00
Rayo Vallecano de Madrid
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Getafe

Kuponperest analizi

RVA%61Beraberlik%23GET%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%61
Güven55/100Orta riskModel uyumu 71%

Neden?

  • Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,53 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,88

Beklenen gol (dep.)

0,53

Toplam beklenen gol

2,41

En olası skor

1-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Getafe 1580.
  • Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1580).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1580, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,88, Getafe 0,53).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,88, Getafe 0,53).
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano de Madrid — Getafe · Kuponperest