13 Nisan Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
RVA%59Beraberlik%23GET%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%62
Güven52/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- Rayo Vallecano de Madrid kalesini maçların %23'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %67'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,54 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,81
Beklenen gol (dep.)
0,54
Toplam beklenen gol
2,36
En olası skor
1-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Getafe 1594.
- Rayo Vallecano de Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1634 — 1594).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,81, Getafe 0,54).
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano de Madrid 1,81, Getafe 0,54).
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).