KuponperestV2
4 Şubat Pazartesi · 21:00
Rayo Vallecano
1-2Maç sonucu · İY 0-1
CD Leganés

Kuponperest analizi

RVA%46Beraberlik%28CLE%26

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven62/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, CD Leganés 1541.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,45

Beklenen gol (dep.)

0,95

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, CD Leganés 1541.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1541).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Rayo Vallecano 1620.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,45, CD Leganés 0,95).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,45, CD Leganés 0,95).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano — CD Leganés · Kuponperest