6 Nisan Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
RCL%69Beraberlik%16ASS%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Saint-Étienne 1509.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,61
Beklenen gol (dep.)
0,93
Toplam beklenen gol
3,54
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Saint-Étienne 1509.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1509).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Racing Club de Lens 1743.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,61, Saint-Étienne 0,93).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,61, Saint-Étienne 0,93).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,49 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).