KuponperestV2
25 Şubat Pazar · 13:00
Racing Club de Lens
2-3Maç sonucu · İY 1-2
Monaco

Kuponperest analizi

RCL%51Beraberlik%21MON%28

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%66
Güven64/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,04, Monaco 1,35).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

2,04

Beklenen gol (dep.)

1,35

Toplam beklenen gol

3,40

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Monaco 1707.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1707).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Racing Club de Lens 1743.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,04, Monaco 1,35).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 2,04, Monaco 1,35).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Racing Club de Lens — Monaco · Kuponperest