6 Aralık Cuma · 22:00
Kuponperest analizi
PSV%39Beraberlik%22TWE%39
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%54
Güven46/100Yüksek riskModel uyumu 76%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (PSV 1,66, Twente '65 1,72).
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
- PSV son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,66
Beklenen gol (dep.)
1,72
Toplam beklenen gol
3,38
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: PSV 1654, Twente '65 1645.
- PSV iç sahada oynadığı 6 maçın %67'ini kazandı, maç başına 3,50 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1654 — 1645).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Twente '65 1645, PSV 1654.
- Twente '65 deplasmanda oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (PSV 1,66, Twente '65 1,72).
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (PSV 1,66, Twente '65 1,72).
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
- PSV son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Twente '65 son 11 maçının %55'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).