28 Eylül Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
P19%19Beraberlik%26AFI%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Pisa 1909 1432.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,07
Beklenen gol (dep.)
1,93
Toplam beklenen gol
3,01
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Pisa 1909 1432, ACF Fiorentina 1613.
- Pisa 1909 iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,64 gol attı.
- Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1432 — 1613).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Pisa 1909 1432.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Pisa 1909 1,07, ACF Fiorentina 1,93).
- Pisa 1909 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 2,39 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Pisa 1909 1,07, ACF Fiorentina 1,93).
- Pisa 1909 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 2,39 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Pisa 1909 son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Pisa 1909 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).