KuponperestV2
20 Eylül Cuma · 21:00
PEC Zwolle
1-2Maç sonucu · İY 0-1
AZ

Kuponperest analizi

ZWO%22Beraberlik%22AZ%56

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%63
Güven55/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,03, AZ 1,97).
  • PEC Zwolle son 11 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • PEC Zwolle son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,03

Beklenen gol (dep.)

1,97

Toplam beklenen gol

3,00

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: PEC Zwolle 1473, AZ 1594.
  • PEC Zwolle iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1473 — 1594).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AZ 1594, PEC Zwolle 1473.
  • AZ deplasmanda oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,03, AZ 1,97).
  • PEC Zwolle son 11 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,03, AZ 1,97).
  • PEC Zwolle son 11 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • PEC Zwolle son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • PEC Zwolle son 11 maçının %45'inde iki takım da gol attı.
  • AZ son 11 maçının %45'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).