KuponperestV2
19 Ağustos Pazar · 20:30
Parma Calcio 1913
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

PCA%31Beraberlik%23UCA%46

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%54
Güven48/100Yüksek riskModel uyumu 65%

Neden?

  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

1,94

Toplam beklenen gol

3,33

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Udinese Calcio 1600.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1600).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1600, Parma Calcio 1913 1536.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,40, Udinese Calcio 1,94).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,40, Udinese Calcio 1,94).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven47/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Parma Calcio 1913 — Udinese Calcio · Kuponperest