KuponperestV2
8 Mart Cumartesi · 15:00
Parma Calcio 1913
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Torino

Kuponperest analizi

PCA%33Beraberlik%28TOR%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven64/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Parma Calcio 1913 1513.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,15

Beklenen gol (dep.)

1,23

Toplam beklenen gol

2,38

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1513, Torino 1585.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1513 — 1585).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Parma Calcio 1913 1513.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,15, Torino 1,23).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,15, Torino 1,23).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Parma Calcio 1913 — Torino · Kuponperest