KuponperestV2
1 Aralık Pazar · 15:00
Parma Calcio 1913
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Lazio

Kuponperest analizi

PCA%16Beraberlik%20LAZ%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Parma Calcio 1913 1543.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,67

Beklenen gol (dep.)

2,02

Toplam beklenen gol

2,69

En olası skor

0-2

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Lazio 1760.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1760).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Parma Calcio 1913 1543.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,67, Lazio 2,02).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,67, Lazio 2,02).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven62/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Parma Calcio 1913 — Lazio · Kuponperest