KuponperestV2
1 Eylül Cumartesi · 20:30
Parma Calcio 1913
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Juventus

Kuponperest analizi

PCA%23Beraberlik%25JUV%52

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Parma Calcio 1913 1536.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,97

Beklenen gol (dep.)

1,67

Toplam beklenen gol

2,63

En olası skor

0-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Juventus 1765.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1765).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Parma Calcio 1913 1536.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,97, Juventus 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,97, Juventus 1,67).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Parma Calcio 1913 — Juventus · Kuponperest