9 Şubat Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
PCA%19Beraberlik%22INT%59
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%64
Güven55/100Orta riskModel uyumu 70%
Neden?
- Inter için beklenen gol: 2,07.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
0,80
Beklenen gol (dep.)
2,07
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
0-2
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Inter 1620.
- Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Parma Calcio 1913 1536.
- Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,80, Inter 2,07).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,80, Inter 2,07).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).