KuponperestV2
31 Mart Pazar · 12:30
Parma Calcio 1913
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Atalanta

Kuponperest analizi

PCA%20Beraberlik%21ATA%58

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%62
Güven62/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 2,10.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

0,91

Beklenen gol (dep.)

2,10

Toplam beklenen gol

3,01

En olası skor

0-2

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Atalanta 1620.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Parma Calcio 1913 1536.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,91, Atalanta 2,10).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 0,91, Atalanta 2,10).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Parma Calcio 1913 — Atalanta · Kuponperest