19 Mayıs Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
PCA%39Beraberlik%26AFI%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%74
Güven64/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,35.
- Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
- Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,44
Beklenen gol (dep.)
1,35
Toplam beklenen gol
2,79
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, ACF Fiorentina 1605.
- Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1605).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Parma Calcio 1913 1536.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,44, ACF Fiorentina 1,35).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,44, ACF Fiorentina 1,35).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).