KuponperestV2
6 Mart Cumartesi · 18:00

Kuponperest analizi

PSA%69Beraberlik%13SRE%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%63
Güven64/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,31.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,31

Beklenen gol (dep.)

1,32

Toplam beklenen gol

4,62

En olası skor

3-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%69
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1707).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1884.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 3,31, Stade Rennais FC 1901 1,32).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven60/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest