27 Ocak Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
PSA%53Beraberlik%19SRE%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%86
Güven65/100Düşük riskModel uyumu 60%
Neden?
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,79.
- İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
- Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,79
Beklenen gol (dep.)
1,28
Toplam beklenen gol
3,06
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Stade Rennais 1620.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Paris Saint-Germain 1858.
- Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,79, Stade Rennais 1,28).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,79, Stade Rennais 1,28).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).