KuponperestV2
21 Ekim Cumartesi · 17:00

Kuponperest analizi

PSA%68Beraberlik%15RST%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%73
Güven67/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,62

Beklenen gol (dep.)

1,12

Toplam beklenen gol

3,73

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1885 — 1666).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Paris Saint-Germain 1885.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,62, RC Strasbourg Alsace 1,12).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,62, RC Strasbourg Alsace 1,12).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest